Nový iPhone odhalen!

Nový iPhone odhalen jako součást seriálu Ted Lasso. V jedné ze scén se objevuje v ruce herečky telefon bez specifického výřezu.

Seriál Ted Lasso na Apple TV+ je o neortodoxním trenérovi amerického fotbalu. Ten byl najatý na pomoc klopýtajícímu britskému fotbalovému klubu. Fanoušci si ale povídají po páteční epizodě o něčem úplně jiném než o pokračování příběhu. V jedné scéně se totiž objevil neznámý iPhone, který neměl na přední straně žádný výřez.

Nový iPhone odhalen…nebo ne?

Celý seriál je je prošpikován Apple produkty. Americká firma tak pořad využívá i k jejich propagaci. Pozorní diváci si však všimli neznámého telefonu. Matka jedné z hlavních postav si kontroluje příchozí zprávy a záběr ukazuje telefon, který na přední straně nemá žádný výřez. Zadní strana telefonu vypadá jako iPhone 12, ale přední strana nesedí. Zdá se, že telefon má stejnou výchozí tapetu jako je v iOS 14.

Apple je proslulý svým utajením, takže se zdá nepravděpodobné, že by se jednalo o záměrný krok. Už měsíce se tvrdí, že iPhone 13 bude mít mnohem menší výřez než aktuální modely. Zcela bezrámečkový a bezvýřezový displej se letos moc neočekává. Na jiných detailních záběrech pak jsou vidět iPhony už normálně s výřezem.

Ted Lasso iPhone 13

Jde jen o filmové triky?

CGI (počítačově vytvořený obraz) se ve skutečnosti používá v Tedu Lassovi poměrně hojně. Většinou je to během scén, kde fiktivní fotbalový klub AFC Richmond hraje své zápasy před plnými tribunami.

Ať už je to pouze výmysl diváků nebo chyba, nebudeme muset čekat příliš dlouho na rozuzlení. iPhone 13 by se měl představit v půlce září a nejpravděpodobněji zatím vyznívá datum 14. září. V pátek, 17. září by se pak mohl začít prodávat.

Nahoru - Na začátek