iPhone 11 Pro se stává trhákem mezi prodávanými modely typu Pro

iPhone 11




Ať už jste fanouškem telefonů Apple, nebo výrobců na platformě Android, tak by vás určitě v žádném případě neurazilo vlastnictví jedné z nejznámějších a nejvýkonnějších řad mobilních telefonů Apple. Verze Pro je v každém roce pomyslnou tečkou a až v posledních letech jej nahrazuje ještě vyšší třída Pro Max, která přidává hlavně nové dimenze v rozměru a rozlišení displeje.

Pokud ale chcete vlastnit verzi Pro, tak se připravte na poměrně slušnou investici v řádu desítek tisíc korun. U moderních kousků současných iPhone 12 a 13 se i připravte na cenu kolem třiceti tisíc korun. Je tu ale možnost, jak získat iPhone ve verzi Pro v ceně současných zařízení. Tou možností je kompletní likvidace verze iPhone 11 Pro.

iPhone 11
iPhone 11

Proč investovat do verze Pro u iPhone?

Apple už dlouhodobě zvládá dost stabilně odstupňovat výkony a kapacity jednotlivých variant zařízení v každém uplynulém roce. Jakmile se tedy rozhodujeme mezi klasickou verzí současného iPhone nebo modernější verzí Pro, tak vám naskočí hlavně velký cenový skok.

Cenový skok je ale pochopitelně doprovázený také celou řadou mnohem lepších funkcí. Máte k dispozici pochopitelně o něco větší mobilní zařízení, které například nabízí displej s lepšími vlastnostmi a rozlišením. Vedle toho vás potěší také o něco lepší fotoaparát a zapomínat bychom neměli na samotný hardware. Větší výkon, kvalitnější procesor a hlavně ohromné úložiště dat, nechá levnější verze iPhone 11 na pozadí.

Jaká je současná cena?

U autorizovaných prodejců v období podzimu 2021 padla cena iPhone 11 Pro na okolí pětadvaceti tisíc korun pro základní kapacitní variantu. U zařízení se šílenou kapacitou 512Gb si pochopitelně ještě zásadně připlatíme, ale jen málokdo jej dokáže náležitě využít. iPhone 11 Pro se tak cenou rovná s novými verzemi iPhone 13 v klasickém provedení a stává se zajímavou eventualitou na trhu s jablíčky.





Nahoru - Na začátek