Doporučené Modely IPhonu Pro Zimu 2021
 

Telefony Apple iPhone jsou vrcholem mezi špičkovými chytrými telefony. Na trhu je spousta prototypů a Apple vydává nový model až dvakrát ročně. Všichni, kdo touží po technologických inovacích, si budou mnout ruce. Abychom zjistili, který model iPhonu si vybrat na konec roku, pokusíme se stručně zhodnotit každý z nejzajímavějších dostupných modelů iPhonu.

 

iPhone 12

Jedná se o další z nových prototypů na trhu, celá řada 12 má velmi podobné parametry. Rozdíl je v tom, že iPhone 12 už má dvojnásobný optický zoom, takže fotografie nebudou tak jasné jako u iPhonu 12 Pro. Pokud vám nezáleží na fotografiích, které se dají srovnávat s profesionálním fotoaparátem, bude tento smartphone ideální volbou.

 

iPhone 12 Pro

Pokud vás zajímají nové technologie a přemýšlíte, který iPhone si vybrat, iPhone 12 Pro je ideální volbou. Chytrý telefon na úrovni pro lidi, kteří ocení exkluzivní a designový vzhled. Za zmínku stojí model s velkou úhlopříčkou displeje, konkrétně 6,1 palce. Pro koho je tento telefon určen ? Především pro člověka, pro kterého nebude velikost telefonu překážkou. Displej je velký, ale vzhledem k jeho kvalitě je to trefa do černého. Teleobjektiv umožňuje pořizovat ostřejší a jasnější fotografie zblízka. Tento model je jednoznačně určen lidem, kteří si cení provedení a kvality pořízených fotografií.

 

iPhone 13

Další velice zajímavý model iPhonu. Neuvěřitelně jasný displej s pevnou konstrukcí. Režim filmového efektu, díky kterému video vypadá jako film. Superrychlý čip. A nezastavitelná baterie. Displej OLED je energeticky úsporný a má vysoký kontrast i při jasném slunečním světle. Robustní kryt je spolehlivě chráněn před vodou a prachem. Výkonné vylepšení pro skvělé fotografie a videa. Širokoúhlý fotoaparát, který zachytí více světla. Optická stabilizace obrazu s posunem snímače. A ještě více detailů v tmavých částech záběru při fotografování s ultraširokoúhlým fotoaparátem.

 

iPhone 13 Pro

Letošní iPhone je vybaven několika úžasnými technologiemi. Společnost Apple opět překvapuje a vyzdvihuje své produkty na nejvyšší příčky. Nový iPhone 13 Pro má displej Super Retina XDR s technologií ProMotion pro rychlou a plynulou odezvu. Výrazně vylepšený systém kamery, který otevírá zcela nové možnosti. Výjimečná odolnost. A15 Bionic je nejrychlejší čip iPhonu vůbec. A působivá výdrž baterie. Vše je naprosto profesionální. Obrovský upgrade fotoaparátu. Tento nový model iPhonu obsahuje významné aktualizace hardwaru i softwaru. U ultraširokoúhlého fotoaparátu je nyní k dispozici režim makro, u teleobjektivu 3x optický zoom a všechny tři fotoaparáty podporují noční režim. Seznamte se s displejem Super Retina XDR s technologií ProMotion. Má adaptivní obnovovací frekvenci až 120 Hz a skvělý grafický výkon.

 

Pokud přemýšlíte, který model iPhonu si vybrat, je třeba se rozhodnout, na kterých parametrech Vám nejvíce záleží, finanční rozdíl je také velmi velký.

 
Nahoru - Na začátek